Nowa reklama przeglądarki Brave. Już ją widziałeś? Tłumaczymy na polski.

tłumaczenie reklamy Brave

W sieci pojawiła się nowa reklama video przeglądarki Brave. Jeżeli jeszcze jej nie widziałeś to zapraszamy do obejrzenia. Nasze wrażenia są dosyć pozytywne. Jedynie dość długi czas jej trwania być może zniechęca do pełnego obejrzenia.

Video w całości skupia się na prywatności użytkownika przeglądającego Internet i aspektach z tym związanych. 

Postaraliśmy się je przetłumaczyć na język polski, aby każdy mógł ocenić efekt samodzielnie. Najpierw zobaczcie video a poniżej znajdziecie tekst tłumaczenia. 

Napiszcie koniecznie co o tym myślicie.

Tłumaczenie

[00:00 sek.] Czy kiedykolwiek czułeś, że duże firmy technologiczne cię wykorzystują? Giganci zarabiają na twoich danych. Prezentują inwazyjne, automatycznie odtwarzane reklamy a ty nic z tego nie masz.

[00:09 sek.] Co, gdyby zamiast być wykorzystywanym, byłbyś nagradzany za swoje regularne używanie Internetu? Gdybyś mógł ograniczyć reklamy, czy Internet nie byłby lepszym miejscem?

[00:19 sek.] Przedstawiam Przeglądarkę Brave – Internet taki, jaki być powinien. Zwraca ona władzę użytkownikom i stawia ich na pierwszym miejscu. 

[00:26 sek.] Zamiast oferować prywatność w zamian za możliwość korzystania z Internetu, Brave daje tobie wybór całkowitej rezygnacji z reklam lub wyświetlania tylko tych reklam,  które respektują prywatność. Dodatkowo, będziesz nagradzany za każdym razem gdy taką reklamę zobaczysz.

[00:38 sek.] Wynagrodzenie te przechowywane jest na wbudowanym portfelu, który umożliwia dokonywanie transakcji lub wspieranie ulubionych twórców Internetowych. Jak ja… moja muzyka może nie być dla każdego ale wiesz czym jest pierwszy przyjazny użytkownikom Internet który wynagradza za twoją uwagę zamiast elektronicznego upadku który sobie serwujemy.

[00:54 sek.] Możesz nawet wprowadzić limit ilości reklam które chcesz widzieć. Zobacz co USAToday ma do pokazania lub TheVerge, Wired, CNet, Coindesk, Forbes…

[01:03 sek.] Zatem, jeżeli jesteś zmęczony dopłacaniem do wielkich firm technologicznych i wolisz wspierać samego siebie – pobierz Brave teraz!

[01:10 sek.] Zabierz nowy Internet na jazdę próbną 🙂